SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz E270
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
127331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E 270 Diesel, Automatik-Tiptronik, ne gjendje te shkëlqyer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

Mercedesi eshte shume i pastert, si interieri i brendshem poashtu edhe pamja e jashtme.

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale, para dhe mprapa
* Tempomat
* Navigacion
* Karrikat lëkurë
* Karrikat rekario elektronike me memorie
* Komanda ne timon
* AUX Pack
* ABS
* SRS
* Servo
* Airbag
* Mbeshtetese te dores para dhe mbrapa
* Drita Xenon BiXENON me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me sinjalizues, kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte
* Display MP3 multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar ne ELEGANCE Pack
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te Mercedes-it 17 " me 4 goma te reja
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues

Vetura per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, pres blers serioz
Informata rreth publikuesit
avdyldalipi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »