SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a5
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '16
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
127341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A 5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nehat
Prizren
045201203
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »