SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes renault clio
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
127354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes renault clio. i ardhur nga zvicrra. vetura osht n gjendje te rregut
Informata rreth publikuesit
erblind
Viti
044384376
viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »