SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 2.0D XDRIVE SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
127362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra Ari metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te kaft , ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
tempomat , radio CD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS , abs , esp , airbag , dritaret elektdike ,
felne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x3-2-0d-xdrive-sportpaket 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »