SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - Ndrrohet
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
127391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 2001. Ngjyr. Ehirt metalike 11 muaj regjistrim nuk esht Hipotek kapaciteti 3.2 Navi , Tv para Mbrapa Senxor parkingu Karrigat Nxemje Ftohje + elektronike Dyert me Vakum Telekomand ne Timon e shum tje Shitet Ndrrohet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir Kosova
Pristina
044503510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »