SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW T4 - 2003 - 2.4 TDI
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2003
ID e produktit :
127419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW T4 2003 -2.4 TDI esht ne gjendje te mir mekanike me Regjistrim 1 vitPostuar nëpërmjet celularit. 049277972
Informata rreth publikuesit
Shpreson
Munich, Germany
049277973
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »