SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.2 benzin
Çmimi :
€3,299.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
93,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
127423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo 1.2 penzin Viti i prodhimit 2004I regjistruar ne RKS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hashim
Rahovec
044687901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »