SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover Sport 2.7 Hse Me Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,323
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
range rover sport 2.7 hse me dogan shum i rujtem
bojm ndrrim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »