SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
127444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes 190 2.5 n gjendje t rregullt regjistrim 1 vit posedoj te gjith dokumentacionin n emer tim vetura nuk esht ne hipotek esht ne gjendje perfekte. vetura posedon alarm dhe ka ponoram nalt, po ashtu ndrrusi i shpejtsive esht me 5 shpejtsi. nr tel 049676063 dhe 044235364 ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Mitrovice
049461066
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »