SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A3
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
127448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Audi A3 Tdi 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vyrtyt
Prishtinë
044148-656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »