SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.9 CDTI
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
127461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.9 CDTI me TI te kuqe klim tempomat abs mp3 gjamat elektronik 151 ps 6 shpejtesi me liber te kontrollit teknik ne tabela te huaja pa dogan per me shum kontaktoni ne viber +37744631814

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
044171210
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »