SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
127462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
polo 1.4 benzin 2002 ne gjendje shum t mir 044202017 1000euroPostuar nëpërmjet celularit. pa dogan
Informata rreth publikuesit
valdrin
Prishtinë
37744202017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »