SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C3 1.2 viti 2004
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
137,700
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
127480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroeni c3 kabriolet esht ne gjendje shum te rregullt 4 goma te reja po ashtu regjistrim ne ks deri ne fund te vitit 2016Per me shum info044954535

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbanas
Gjakovë
044954535
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »