SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet suzuki 750 cc
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
2000
ID e produktit :
127481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet matorri suzuki 750cc viti i prodhimit 2000 ne gjendje te rregullt.Matorri osht i posa ardhur nga zvicrra dhe posedon dukumentacion te rregullt si dhe ka libren e servisit qe i osht kryer ne zvicerr.Matorri osht ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnje investim ma te vogel me nje fjal osht tip top.Flm per mirkuptimin e juaj pres blers serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Advan
Mitrovica, Kosovo
049332569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »