SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi 80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
127484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi 80 b4 1992 tdi ne gjendje shume te mire, cmimi i volitshem per me shume info lajmero Kamer 044233659 ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »