SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.9 TD
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
127485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 ne gjendje tmir nuk ka kurrizion as sen shum i rujtun.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fati
Podujevë
O44-275-088
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »