SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
127486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 1,9 disel ne gjendje shum te mir shum i rujtun si brenda ashtu edhe jasht ,rks 6 muj vetura ka::: abs airbeg gjamat me pull drita me lleda muzik shum tmir me bufera fellne 17 me goma te reja dimrit Viber +38649356346
Informata rreth publikuesit
Elvis_gashi
+38649356346
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »