SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gilera Runner 50cc
Çmimi :
€520.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
127495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet gilera 50cc ne gjendje te mire teknike, skuteri posedon dokumenta edhe ka dogan dhe homologim te kryer.
Ftohjen e ka me uje (lladnjak).
Per me shume informata lajmrohuni ne numrin tim.045 37 88 47
Informata rreth publikuesit
Jusuf
Gjakova
045378847
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »