SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD KA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Ford Ka
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1998
ID e produktit :
127500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet fordd 1.3 benzinn 049848889
Informata rreth publikuesit
Amir
Paris, France
Paris, France [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »