SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz e clas 270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
127501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz e clas 270 viti 2004Kilometrazha 210.000 ,i ardhur nga Zvicra .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Joni
Zürich, Switzerland
0686799286
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »