SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3 1.9 tdi me rks -94 bejm ndrrim
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
127509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw volkswagen passat b3 viti i prodhimit 1994 1.9 tdi me rks deri me 21.08.2016 .Vetura ka abs,airbag,servo,shiber,
fellne te bukura,goma te mira pothuajse te reja,muzik cp mp3.Vetura eshte ne gjendje te rregullt.Bejme edhe ndrrim Kontaktoni ne nr:045 422 190 dhe viber +37745422190
Informata rreth publikuesit
Hilmi
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »