SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525 E60, Diesel, Automatik, 2005
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
BMW 525D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
127513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura BMW 525 viti 2005 në gjendje të rregullt.
Servisimi i veturës është bërë rregullisht dhe me pjese origjinale. Për më shumë informata ju lutem më kontaktoni në Viber.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prizren
+37744337146
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »