SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Viti :
2002
ID e produktit :
127514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
049625643
Shitet Golfi , i ruajtur shum ne gjendje perfekt. Vetura gjendet ne Ch. Porosia ne CH mund te behet ne kete nr : +41791282582
Informata rreth publikuesit
Graniit
Rahovec
+38649625643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »