SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 116 Disel 2012
Çmimi :
€13,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
BMW 116
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
127522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen bmw 116 dizel vetura eshte ne gjendje te mir teknikePosedon liber servisi goma te reja Eshte e pa doganuar numri kontaktues 0046760720855 ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaban
Mitrovicë
049688217
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »