SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Helmet Vespa
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
127547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes helmeten me flamur italian
Madhesia M

Vespa

+37744404811
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
+37744404811
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »