SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 2.0 Tdi viti 2006 full extra doganen e pagume homologimin sigurimin e kom qlajmru per arsye se nuk jetoj en kosov ne gjendje shum te mir .t4 kombi lt vito sprinter boxer peogeot caddy opel combo opel corsa c4 c3 lupo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049100843
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »