SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki k7 2007 kawaski ninja 636 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Suzuki k7 750 rks 1 vit kawaski ninja 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
044203105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »