SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford transi 2.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1989
ID e produktit :
127583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite ford transi 2.4 diesel i regjistruar. Kambionetet esht ne gjendje te rregullt.numri kontaktues049823807

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhdet
049/823-807
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »