SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamionet levizese per ushqim
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Fiat 126
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1989
ID e produktit :
127588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamioneta eshte ne gjendje te rregullt
Nuk eshte ne hipotek
Eshte e qlajmruar
Mund te bejme edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »