SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GJAKOV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
ID e produktit :
127593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a6 2.5 TDI Dizel Viti prodhimit 2001 Automatik Tip Tronik

Ne gjendje Jashtzakonisht te mir

-Interierin Lekur

-Klimatronik 2 Zonale

-Ulset lekur dhe me levizje Elektrike dhe me Ajer

-Komanda ne Timon

-Fellnet Origjinal te AUDI 16Col me goma te dimrit

- Regjistrim 1 vit bej ndrim dhe me vetura tjera viber 044924102
Informata rreth publikuesit
Ardit
Gjakova
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »