SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mv agusta F4 1000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
11,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
127596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mv agusta F4 1000!R ,km 11000,186 ps , ne gjendje shume te mire.Vitin prodhimit 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
044124771
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »