SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 92 1.6 benzin
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
127597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 seria pasadenaViti 921,6 benzin shpenzimet e vogla shum i rujten 5 shpejtsiRegjistrim 28.04.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044600255
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »