SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A170 CDI
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,268
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
127609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A170 CDI dizel,i ardhur nga Gjermanija pa dogan,
Viti :2003
Klime
Esp
KM: 214268
Vetura ka te kryer servisin:
Vajin ,Filtera ,Rypin ,Baterin ,4 Goma te reja te veres.

Per ma shum kontaktoni +386 49 202 433
Informata rreth publikuesit
ilir
Pejë
+38649202433
Peje ,Dardania 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »