SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7 1,6 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:06
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
127620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
190000KM,77KW(105PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-DSG

VITI;2013, NGJYRE E HIRI E MBYLLT

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,TEMPOMAT,KLIMATRONIK,NAVIGATION,ULSET SPORT,ULSET ME NXEMJE,PANORAMA,SENZORA PARKIMI ,KOMANDA NE TIMON,USB,FELNE ALUMINI ETJ.
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »