SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT CLIO 1.5 DCI 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:46
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2013
ID e produktit :
127623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
123000,55KW(75PS) DIZEL,NDRRUSI;MANUAL;DYER;5

VITI;2013, NGJYRE E BARDHE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMA,RADIO-CD,USB,DRITARE ELEKTRIKE ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »