SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D Automatic
Çmimi :
€12,499.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
129,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
127628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose Ndrroj veturen time shum Te ruajtur dhe me Shum sende si i ka prej fabrikes gjermane.

Ju lutem shikoni mir veturen para Te gjykoni

Vetura osht Full me Krejt Qka i duhet nje Bmw
Ulset Sport dhe lekure, Full M, M felgat, dhe shum tjera sende.... shiko vet
00491624123174 nummri ne Gjermani
Informata rreth publikuesit
Tri
00491624123174
Gjermani ne Düsseldorf [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »