SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf V TDI 1.9 I Doganuar
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
127639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 i sapo doganuar 1.9 tdi klimatronik me libra t servisit dy qelsa etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »