SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ulysse
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Fiat Ulysse
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
127643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat ulysse 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donny
Durrësi, Durrës, Albania
0675371407
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »