SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T4 1.9
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
127655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kombin VW T4 N'Gjendje t'rregullt Teknike Me 11 Ulse, Regjistrim edhe 1 vit,Filterat e ules te sapo ndrrurar + edhe 3 karrika te para ja kam ngjit te reja, kombi nuk nevoj per investim . Per Me Shum Tel:049160111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
049160111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »