SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
4.70
Viti :
2000
ID e produktit :
127656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ne gjendje shum te mir te giitha ne rregull , Automatik 4.7 benzin karrigat me nxemje ftofje dhe me memorje bejm edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riki
Pejë
044281842
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »