SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pikap 2.0 hdi 2006 pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
+37744360603
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »