SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndrrojet me golf4
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,000,000,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
127669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vetra qe gati dy vjet e pa perdorur. Punon mjaft mir i qlajmruar bajm ndrrim edhe me golf 4 por edhe me vetura tjera viti mbi 2000 psh opel astra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Pristina
044673628
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »