SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen Jumpy (Pickup)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
119
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
127670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Citroen Jumpy (Pickup)ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vjet nRKSShum pak te kaluara:119.000kmlende djegse : Nafte(Diesel)Kubikazha:1900ccMarshi:ManualViti i prdhimit:2000Ngjyra e BardheKontaktoni edhe ne Viber:+377 44 380 134

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gjergj
Prishtinë
044380134
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »