SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1986
ID e produktit :
127676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf2 1.3 benzin 5 dyer Regjistrim deri mè: 07.07.2016 Per info kontakt :044 844 824

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luftarakt
045 814 779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »