SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2005 1.7 CDTI
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
127679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 2005 cdti gjys likur full ekstra modeli dizajn fellna 15 i sapo regjistruar shum i rujtun jasht dhe brenda e shum tjera .... Ndrrim me bmw 320 520 audi a4 ...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Gjilan
044302769
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »