SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra dizajn 1.7cdti
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
127681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.7 cdti gjys likure full ekstra i rujtun si brenda dhe jasht nrrim me bmw 320 520 audi a4 shtoj pare ....kontaktoni per me shum informataPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Dublin, Ireland
044302769
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »