SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audio 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
127694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 ne shitje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Ferizaj
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »