SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Gjeta 1.6 Turbo Dizel
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Lloji :
VW JETTA
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
127701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Gjeten 1.6 Turbo Dizel . Ne Gjendje Te Rregullt . Ka Centrallen , Kastefon Me CD . Gomat I Ka Te Reja . Vlen Te Ceket Se Hipotek Nuk Është . Viti I Prodhimit Është 91 , Regjistrim Ka Deri Ngat Vitit Te Ri . Për Më Shumë Informata Na Kontaktoni Ne Numrin : 045-436-296.Postuar nëpërmjet celularit.Me Qmim Te Volitshem
Informata rreth publikuesit
Endrit
Besianë
045436296
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »