SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Megane - 2006-Cabrio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
127721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen I Posardhur Nga Zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prizren
045-355-541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »