SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz, SL 3.5 benzine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2006
ID e produktit :
127741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz SL, 3.5 benzine, 2006Ngjyre blu e erret, coupe, full option.Ne gjendje shume te mire mekanikeLetra te prera deri ne 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
Tirana, Albania
0675334044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »